بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ کف کش

پمپ کف کش ابارا | قیمت پمپ کف کش ابارا | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ کف کش ابارا

پمپ کف کش ابارا از محصولات شرکت مطرح ابارا ( EBARA ) می باشد. ابارا در سال 1912 در ژاپن تاسیس شد و با تولید تجهیزات صنعتی از جمله پمپ ، سیستم های پمپاژ و کمپرسور به یکی از تولیدکنندگان صنعتی مطرح در جهان تبدیل شد. امروزه EBARA با داشتن نمایندگی در 17 کشور ، علاوه بر ژاپن در کشور های ایتالیا ، برزیل ، چین ، و تایوان نیز به تولید مشغول است. شرکت ابارا از همان بدو تاسيس تلاش خود را بر استفاده بهينه از آب ، هوا ، حفاظت از ذخاير طبيعی و ارتقای رابطه ميان انسان و طبيعت متمرکز کرده است. بخش تحقيق و توسعه ابارا نيز در اين راستا تلاش مستمر دارد.

 

پمپ ابارا - کاتالوگ پمپ ابارا - قیمت پمپ ابارا - نمایندگی پمپ ابارا اصفهان

انواع پمپ های ابارا عبارتند از :

انواع پمپ کف کش ابارا

پمپ کف کش استیل ابارا | سری BEST

پمپ کف کش ابارا | سری BEST

پمپ کف کش استیل ابارا سری BEST دارای پوسته و پروانه ای از جنس استیل 304 بوده که این مورد موجب می شود تا بتوان از این سری از پمپ کف کش استیل ابارا جهت انتقال سیالات غذایی استفاده کرد. پمپ کف کش استیل ابارا سری BEST در دو مدل BEST one و BEST 2,3,4,5 عرضه می گردد. سری BEST one در دو مدل BEST one و BEST one VOX عرضه می شود که تفاوت این دو در پروانه آن ها می باشد به گونه ای که سری BEST one VOX دارای پروانه ورتکس جدید می باشد که باعث می شود تا بتواند سیالات حاوی ذرات جامد را تا قطر 20 میلیمتر پمپاژ کند. سری BEST one پمپ کف کش استیل ابارا حداکثر تا ارتفاع 9 متر و تا دمای 40 درجه سانتی گراد کاربرد دارد.

پمپ کف کش ابارا سری BEST همگی تکفاز هستند.

سری BEST 2,3,4,5 پمپ کف کش ابارا با دهانه خروجی 1و1/2 اینچی توانایی پمپاژ تا ارتفاع 18 متری را دارد که از این حیث از سری BEST one برتری دارد. تفاوت دیگر این سری با سری BEST one در نوع مکانیکال سیل به کار رفته می باشد ، به گونه ای که مکانیکال سیل سری BEST 2,3,4,5 پمپ کف کش ابارا Sic/Sic/NBR و مکانیکال سیل سری BEST one دو لبه NBR می باشد. از ویژگی های این سری از  پمپ کف کش ابارا می توان به کیفیت بالای ساخت ، راندمان بالا ، کارکرد بدون صدا و روان ، بدنه استیل یکپارچه و ... اشاره کرد . از  پمپ کف کش ابارا جهت تخلیه آب باران ، تخلیه استخر ها ، آبیاری ، انتقال مواد غذایی و لبنی و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ کف کش استیل ابارا ، کاتالوگ پمپ کف کش استیل ابارا و لیست محصولات ابارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش استیل ابارا

حداکثر ارتفاع : 9 متر ( سری BEST one )

حداکثر ارتفاع : 18.4 متر (سری BEST 2,3,4,5)           

دهانه خروجی : 1و1/4 - 1و1/2 اینچ

انتقال ذرات جامد : تا 10 میلیمتر

حداکثر آبدهی : 10.2 متر مکعب بر ساعت (سری BEST one)

حداکثر آبدهی : 21.6 متر مکعب بر ساعت (سری BEST 2,3,4,5)

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 0.25 تا 1.5 کیلو وات 

جنس بدنه : استیل 304

حداکثر دما : 50 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : استیل 304           

فلوتر : دارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش ابارا مراجعه نمایید.

 پمپ کف کش ابارا
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش ابارا مراجعه نمایید.
 
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش ابارا مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش ابارا

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش ابارا در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش ابارا با ما تماس بگیرید.


پمپ کف کش ابارا | سری DS

پمپ کف کش ابارا

پمپ کف کش ابارا  سری DS از سری پمپ های پروانه باز چدنی ابارا می باشد که جهت انتقال سیالات کثیف کاربرد فراوان دارد. این سری از پمپ کف کش ابارا با داشتن پروانه ای چدنی و باز می تواند ذرات جامد در سیالات را نیز انتقال دهد. سری DS پمپ کف کش ابارا در سه سایز 2 ، 3 و 4 اینچی تولید می شود که در بالاترین مدل حداکثر ارتفاع 37 متر را پشتیبانی می کند. 

پمپ کف کش ابارا سری DS توانایی کارکرد طولانی مدت را به دلیل داشتن الکتروموتور 1400 دور دارا می باشد.

حداکثر دمای قابل تحمل در این سری از پمپ کف کش ابارا 40 درجه و تمامی مدل ها سه فاز می باشند. از ویژگی های پمپ کف کش ابارا سری DS می توان به طراحی یکپارچه ، قابلیت کارکرد طولانی در طول روز ، کارکرد روان ، آبدهی بالا و ... اشاره کرد. از این سری از پمپ کف کش ابارا جهت انتقال آب های کثیف ، تخلیه چاه ، جمع آوری آب های سطحی ، استخراج آب از مخازن و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ کف کش ابارا ، کاتالوگ پمپ کف کش ابارا و لیست قیمت محصولات ابارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش ابارا

حداکثر ارتفاع : 37 متر

دهانه خروجی : 2 - 3 - 4 اینچ

انتقال ذرات جامد : تا 10 میلیمتر

حداکثر آبدهی : 84 متر مکعب بر ساعت

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 2.2 تا 7.5 کیلو وات 

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : چدن

فلوتر : ندارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش ابارا مراجعه نمایید.

 
پمپ کف کش ابارا
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش ابارا مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش ابارا

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش ابارا در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش ابارا با ما تماس بگیرید.


 پمپ کف کش ابارا | سری PERLA

 پمپ کف کش ابارا | سری PERLA

پمپ کف کش ابارا سری PERLA از سری کف کش های پلاستیکی ابارا می باشد که جهت استفاده برای کاربری های ساده و معمولی کاربرد دارد. این سری از  پمپ کف کش ابارا 1 اینچ بوده و تا 6.5 متر ارتفاع پمپاژ می کند. پوسته و پروانه در این سری تکنوپلیمری بوده و تا دمای 40 درجه سانتی گراد تحمل دارد. از ویژگی های پمپ کف کش ابارا سری PERLA می توان به قیمت مناسب ، طراحی کوچک ، داشتن سیستم قطع کن ( فلوتر ) ، کارکرد کم صدا و ... اشاره کرد. از این سری از پمپ کف کش ابارا جهت مصارف خانگی ، آب نما ها و فواره ها ، سیستم های آبیاری کوچک ، تخلیه آب باران و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ کف کش ابارا ، کاتالوگ پمپ کف کش ابارا و لیست قیمت محصولات ابارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ کف کش ابارا

حداکثر ارتفاع : 6.5 متر

دهانه خروجی : 1 اینچ

حداکثر آبدهی : 5.4 متر مکعب بر ساعت

کلاس حفاظتی : IP 68                        

توان موتور : 0.23 کیلووات 

حداکثر دما : 40 درجه سانتیگراد

جنس بدنه : تکنوپلیمری

جنس پروانه : تکنوپلیمری

فلوتر : دارد

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش ابارا مراجعه نمایید.

کاتالوگ پمپ کف کش ابارا
جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ کف کش ابارا مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ کف کش ابارا

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ کف کش ابارا در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ کف کش ابارا با ما تماس بگیرید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

ابارا را بهتر بشناسیم

پمپ کف کش پنتاکس

پمپ کف کش لوارا

پمپ کف کش اسپیکو

پمپ کف کش لیو


پمپ کف کش چیست

پمپ کف کش چیست | مکانیزم پمپ کف کشپمپ کف کش یا پمپ چاهی ( submersible pump ) از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق است که جهت انتقال سیالات تمیز همچون آب مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال حوضچه ای عمیق را در نظر بگیرید که قصد تخلیه آب جمع شده داخل آن را داریم . در چنین موقعیتی بهترین گزینه برای تخلیه پساب استفاده از پمپی است که داخل حوضچه قرار گرفته و پساب را به بالا هدایت کند. این پمپ که  پمپ کف کش نامیده می شود با قرار گیری در سیال آن را انتقال می دهد. کف کش ها با توجه به اینکه در داخل سیال قرار می گیرند باید حتما ضد آب بوده و الکتروموتور آن ها نیز دارای کلاس حفاظتی IP 68 باشد. به طور کلی پمپ های کف کش به دو گروه زیر طبقه بندی می شوند :

1. پمپ مستغرق

2. پمپ شافت و غلاف 

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت به این صورت است که موتور این پمپ در بیرون از چاه قرار می گرفت و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است  و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم ، الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارند خطرناک است. 

 اجزای پمپ های کف کش عبارتند از:      

. پروانه                          . موتور                           . حلزون              

. محور                           . مکانیکال سیل               . کابل و ملحقات


انتخاب پمپ کف کش

برای انتخاب پمپ کف کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین موارد از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

انتخاب پمپ کف کشارتفاع از کف ترین جایی که کف کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ کف کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر کف کش آن ارتفاعی است که در آبدهی « صفر » می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی کف کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است کف کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود. برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است کف کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

انتخاب پمپ کف کشقطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهمی است چرا که به صورت مستقیم به آبدهی پمپ کف کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی کف کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی کف کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی کف کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی کف کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود کف کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

انتخاب پمپ کف کشکف کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز کف کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند ) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. کف کش 12 ولت ، کف کش 24 ولت ، کف کش 110 - 120 ولت ، کف کش 220-240 ولت و کف کش 380 - 400 ولت در ایران بیشترین مصرف را دارند.

سیستم قطع کننده

انتخاب پمپ کف کشبه طور کلی می توان کف کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار کف کش متوقف شود. برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی کف کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار کف کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و کف کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از کف کش های فلوتر دار استفاده کرد. کف کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان کف کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.


کاربرد پمپ کف کش ابارا 

پمپ کف کش ابارا کاربرد های بسیار زیادی در حوزه های صنعتی و کشاورزی دارد که در زیر تعدادی از آن ها ذکر شده اند :

  • پمپ کف کش ابارا جهت آبیاری
  • پمپ کف کش ابارا جهت تخلیه آب چاله آسانسور
  • پمپ کف کش ابارا جهت سپتینک تانک
  • پمپ کف کش ابارا جهت فواره و آب نما
  • پمپ کف کش ابارا جهت استخر های پرورش ماهی
  • پمپ کف کش ابارا جهت تخلیه آب گیر ها
  • پمپ کف کش ابارا جهت انتقال مواد شیمیایی
  • پمپ کف کش ابارا جهت حفاری چاه
  • پمپ کف کش ابارا جهت تخلیه آب استخر
  • پمپ کف کش ابارا جهت مصارف خانگی

تعمیر پمپ کف کش ابارا 

پمپ کف کش ابارا اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ کف کش ابارا ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ کف کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.

 


کلمات کلیدی :

کف کش ایتالیایی کف کش استخر کف کش استیل کف کش آب کف کش صنعتی کف کش اسید کف کش 1 اینچ کف کش 2 اینچ کف کش 3 اینچ قیمت پمپ کفکش پمپ کف کش EBARA ابارا
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی