Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
دسته بندی محصولات آتور صنعت
دسته بندی محصولات آتور صنعت

Fluimac (فلویمک)

برند فلویمک - Fluimac

جهت دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد نمائید

آشنایی با برند فلویمک

کمپانی ایتالیایی فلویمک با استفاده از تجربه غنی نیروهای کارآزموده و مجرب خود در حوزه ساخت انواع پمپ، سالیان متمادی است که محصولات و تجهیزاتش را وارد عرصه جهانی کرده است. این کمپانی از تبحر خاصی در تولید سیستم‌های انتقال مواد شیمیایی برخوردار بوده و این تبحر را به‌صورت گسترده، در سطوح مختلف بکار گرفته‌اند. پمپ‌های فلویمک همواره هدف داشتن ایمنی بالا، پرتال و نصب آسان و تعمیرات و نگهداری راحت در مدل‌های متنوع طراحی و تولید می‌شوند.

پمپ های برند فلویمک

کمپانی فلویمک از تبحر خاصی در تولید سیستم‌های انتقال مواد شیمیایی برخوردار است. از تولیدات این شرکت می‌توان به انواع پمپ‌های دیافراگمی، پمپ‌های تفلون، پمپ‌های مگنتی، دوزینگ‌پمپ‌ها، پمپ‌های تخلیه بشکه و پمپ‌های پریستالتیک اشاره نمود. پمپ‌های دیافراگمی فلویمک در ایران به‌خوبی شناخته شده‌اند و به‌صورت گسترده در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، آرایشی و بهداشتی، غذا و دارو، آب و فاضلاب، ‌رنگ و رزین و… کاربرد دارند.
وجود کارشناسان فنی متبحر و استفاده از دانش روز در فرایند طراحی و تولید محصولات این برند و در کنار آن توجه به نیاز بازار، از عواملی است که فلویمک را به حریفی قدر برای سایر تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی بدل نموده است.

نظرات مشتریان

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *