Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
دسته بندی محصولات آتور صنعت
دسته بندی محصولات آتور صنعت

GRUNDFOS (گراندفوس)

برند گراندفوس - GRUNDFOS

جهت دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد نمائید

گراندفوس را بهتر بشناسیم

گراندفوس فعالیت خود را در سال ۱۹۴۵ در شهر برینگبرو دانمارک شروع کرد و در سال ۲۰۰۶ با خرید شرکت دوزینگ‌پمپ آلدوز،‌ به طراحی و تولید دوزینگ‌پمپ‌هایی تحت برند گراندفوس آلدوز پرداخت. در حال حاضر گراندفوس با تولید سالانه بیش از ۱۶ میلیون پمپ، یکی از پیش‌گامان این صنعت است و با به‌کارگیری بیش از ۱۹۸۰ نفر در قالب ۸۳ شرکت در ۵۶ کشور جهان به فعالیت مستمر خود ادامه می‌دهد. اطمینان مصرف‌کنندگان به این برند، ‌کیفیت بالا تولیدات و رعایت اصول و استاندارهای جهانی در طراحی تجهیزات این برند، همواره موجب موفقیت آن در عرصه‌های بین‌المللی شده است. تناسب محصولات گراندفوس با نیازهای روز دنیا، موجب شده است که این برند جایگاه خوبی را در بازار، بخصوص در زمینه پمپ‌های سیرکولاتور به دست آورد.
گراندفوس همیشه برای سازگاری با مصرف‌کنندگان خود در تلاش بوده است و در همین راستا با صرفه‌جویی در مصرف انرژی و حفظ راندمان بالا، علاوه بر کسب رضایت مشتریان، توانسته به حفظ محیط‌زیست نیز کمک کند.
این برند از همان ابتدای کار، با بهره‌گیری از مهندسین و کادر مجرب، آزمایشگاه‌های مجهز و تکنولوژی به‌روز در صنایع پمپ‌سازی و همکاری با مؤسسات عالی و دانشگاه‌ها توانسته است دانش و تجربیات خود را بروز نماید.

محصولات گراندفوس

گراندفوس سال‌ها است که با ارائه محصولات با کیفیت و انواع پمپ، همواره پیروز میدان رقابت با سایر برندها بخصوص در زمینه تولید پمپ‌های سیرکولاتور بوده است و همچنین دیگر تجهیزات و تولیدات این برند که شامل انواع پمپ‌های سانتریفیوژ، خودمکش، بوستر سنتزهای پیشرفته، کفکش، دوزینگ‌پمپ‌ها و… می‌شوند، در بازارهای جهانی و مانند ایران، به فروش رسیده و در زمینه‌ها و صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند.

نظرات مشتریان

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *