Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
۱۵ امین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان
پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان – تیر ماه 1399

درباره رویداد

‌نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان، ‌هرساله در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه فراهم‌کردن زمینه‌های لازم برای فعالان صنعت است که بتوانند در سطوح گسترده‌تر با آخرین تجهیزات و ماشین‌آلات حوزه فعالیت خود آشنا بشوند و دانش فنی خود را افزایش دهند.

استان اصفهان به‌ این دلیل که هزاران شرکت صنعتی بزرگ و کوچک، شهرک‌های صنعتی وسیع و دانشگاه‌های معتبر و مراکز علمی و تحقیقاتی معتبری را در خود جای‌داده است، بهترین مکان برای برگزاری یک رویداد مهم و راهبردی صنعتی است. به‌گونه‌ای که می‌توان از نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان به‌عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنعتی در ایران نام برد.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تاریخ برگزاری: ۲۵ الی ۲۸ تیر‌ماه سال ۱۳۹۹
محل برگزاری: محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان – پل شهرستان
خلاصه و نکات مهم رویداد

آتور صنعت در رویداد

آتور صنعت در سال ۱۳۹۹ به‌منظور به اشتراک گذاشتن دستاوردها و محصولات و تجهیزات خود با دیگر فعالان این حوزه و دریافت آخرین بینش‌ها و روش‌های نوین و برنامه‌های گسترده صنعت با بالاترین استانداردها، در نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان حضور به عمل آورد.

آتور صنعت به‌عنوان تأمین‌کننده تجهیزات صنعتی و مکانیکی، ‌در کنار دیگر شرکت‌کنندگان این نمایشگاه اعم از تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی، ‌عرضه‌کنندگان تجهیزات کارگاهی، مشاوران و خدمات فنی و تولیدکنندگان مواد اولیه به تعامل با مخاطبین و مشتریان خود پرداخت و توانست با موفقیت مراودات اقتصادی خود را تحکیم کند.

حضوری فعال در اکوسیستم صنعت

رویداد در یک نگاه

روایت تصویری رویداد

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *