Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
۲۰ امین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران
بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران – مهر ماه 1400

درباره رویداد

نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های ایران بوده که تنوع بالایی از محصولات و خدمات را در خود جای‌داده است. به‌گونه‌ای که شرکت‌کنندگان و صاحبان صنعت، ‌از داخل و خارج کشور، با به‌روزترین تکنولوژی و تجهیزات خود در این رویداد گرد هم می‌آیند.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تاریخ برگزاری: ۲۷ الی ۳۰ مهرماه سال ۱۴۰۰
محل برگزاری: محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
خلاصه و نکات مهم رویداد

آتور صنعت در رویداد

کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی که تجهیزات و دستگاه‌های موردنیاز برای صنایع مختلف را تولید می‌کنند، شرکت‌های عرضه‌کننده ابزار و تجهیزات موردنیاز کارگاه‌ها و کارخانه‌ها، کسب‌وکارهایی که ماشین‌آلات صنعتی را به مشتریان مختلف عرضه می‌کنند، موسسه‌های ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و پشتیبانی فنی در زمینه تأمین تجهیزات و فرایندهای صنعتی، مهندسین صنعتی، تکنسین‌ها و… از جمله شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان این رویداد هستند.

تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی و به‌عنوان پایتخت ایران، همواره جایگاهی ویژه برای برگزاری نشست‌ها، انجام مراودات اقتصادی و عقد قراردادهای تجاری بین صاحبان صنایع داشته است و نظارت و همکاری مستقیم و همه‌جانبه شرکت‌های برگزارکننده رویداد موجب شده شرکت‌های معتبری از استان‌های مختلف کشور برای حضور در این رویداد اقدام کنند.

حضوری فعال در اکوسیستم صنعت

رویداد در یک نگاه

روایت تصویری رویداد

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *