بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : پمپ پمپ مگنتی

پمپ مگنتی Calmo | پمپ پلیمری ضد اسید کالمو | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

 

پمپ مگنتی Calmo

Calmo از دسته محصولات چینیست که بخاطر تناسب قیمت و کیفیت و همچنین تنوع در محصولات ، مصرف کنندگان زیادی را به خود جذب نموده است. این تولید کننده که در حوزه ی تولید انواع پمپ اعم از مگنتی ، کفکش و خانگی فعال است ، در بسیاری از کشورها از جمله کشور های آسیایی و اروپایی محصولات خود را بفروش می رساند. امروزه پمپ های مگنتی کالمو به آسانی در کشور ما در دسترس بوده و قابل تامین می باشند.

پمپ مگنتی Calmo,پمپ پلیمری ضد اسید کالمو,پمپ مگنتی,فروش پمپ مگنتی کالمو,خرید انواع پمپ مگنتی ضد اسید,پمپ سانتریفیوژ مگنتی,لیست قیمت پمپ مگنتی کالمو

عمده محصولات Calmo عبارتند از :

انواع پمپ مگنتی Calmo

پمپ مگنتی Calmo سری MD-R

پمپ مگنتی Calmo,پمپ پلیمری ضد اسید کالمو,پمپ مگنتی,فروش پمپ مگنتی کالمو,خرید انواع پمپ مگنتی ضد اسید,پمپ سانتریفیوژ مگنتی,لیست قیمت پمپ مگنتی کالموسری MD-R پمپ مگنتی Calmo در 5 مدل متنوع ، با بدنه ای از جنس پلی پروپیلن عرضه می شود. محدوده فشار این سری از پمپ های پلیمری ضد اسید کالمو بازه ای از 0.1 تا 0.85 بار را در بر می گیرد. این پمپ ها برای تامین دبی تا 150 لیتر بر دقیقه مناسب می باشند. حداکثر توان مصرفی سری MD-R پمپ مگنتی کالمو 365 وات بوده و حداکثر قطر ورودی و خروجی در نظر گرفته شده برای آنها 40 میلیمتر است. این پمپ های با کیفیت و مقرون بصرفه ، جهت انتقال مواد شیمیایی ، حلال ها ، بازها ، کاستیک ، سود ، اسید و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

سایر اطلاعات پمپ مگنتی Calmo ، کاتالوگ پمپ مگنتی Calmo و لیست قیمت محصولات Calmo را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ پلیمری ضد اسید کالمو

محدوده دبی : از 8 تا 150 لیتر بر دقیقه

محدوده فشار : از 0.1 تا 0.85 بار

قطر ورودی : از 14 تا 40 میلیمتر

قطر خروجی : از 14 تا 40 میلیمتر

نوع موتور : تکفاز

حداکثر توان مصرفی : 365 وات

جنس بدنه : پلی پروپیلن

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ مگنتی Calmo مراجعه نمایید.

پمپ مگنتی Calmo سری MX

پمپ مگنتی Calmo,پمپ پلیمری ضد اسید کالمو,پمپ مگنتی,فروش پمپ مگنتی کالمو,خرید انواع پمپ مگنتی ضد اسید,پمپ سانتریفیوژ مگنتی,لیست قیمت پمپ مگنتی کالمو

از دیگر سری های پرکاربرد پمپ مگنتی Calmo سری MX با حداکثر فشار و دبی 2.5 بار و 250 لیتر بر دقیقه می باشد. حداکثر قطر ورودی و خروجی در این سری از پمپ پلیمری ضد اسید کالمو 40 میلیمتر و بالاترین توان مصرفی در آنها 2200 وات است. تنوع بالا و صرفه اقتصادی این تجهیزات ، مزیت بهره گیری از آنها را دوچندان نموده است. پمپ مگنتی Calmo سری MX به منظور انتقال سیالاتی چون اسیدها ، بازها ، مواد شیمیایی ، آروماتیک و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر اطلاعات پمپ مگنتی Calmo ، کاتالوگ پمپ مگنتی Calmo و لیست قیمت محصولات Calmo را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ پلیمری ضد اسید کالمو

محدوده دبی : از 100 تا 250 لیتر بر دقیقه

محدوده فشار : از 1.2 تا 2.5 بار

حداکثر قطر ورودی : 40 میلیمتر

حداکثر قطر خروجی : 40 میلیمتر

نوع موتور : سه فاز

حداکثر توان مصرفی : 2200 وات

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ مگنتی Calmo مراجعه نمایید.

در این زمینه بیشتر بدانید : 

Calmo را بهتر بشناسیم

پمپ مگنتی تراندین

پمپ مگنتی آرگال

پمپ مگنتی CSE


پمپ مگنتی چیست

یکی از مشکلاتی که در صنعت پمپ وجود دارد ، آب بند مکانیکی است. مکانیکال سیل ، نخ های گرافیتی و سایر آب بند ها در نهایت مشکل آب بندی داشته و مشکلاتی را چه از نظر کارکردی و چه از نظر زیست محیطی ایجاد می کنند. به گونه ای که بسیاری از نهاد های زیست محیطی تشکل هایی را برای مقابله با استفاده از این نوع از آب بند ها تشکیل داده اند. یکی از بهترین راهکار ها برای جلوگیری از نشتی پمپ و مشکلات حاصله از آن ، استفاده از پمپ مگنتی است.

پمپ مگنتی چیستپمپ های مگنتی عمدتا از دسته پمپ های سانتریفیوژ می باشند که بین الکتروموتور و پروانه پمپ آن ها اتصال مستقیم وجود ندارد و پروانه در اثر میدان مغناطیسی به حرکت در می آید. این امر عملا با حذف آب بند مکانیکی مشکل نشتی را به طور کامل بر طرف می کند. اساس کار پمپ مگنتی اینگونه است که یک شافت دو تکه در قسمت آب بند قرار دارد که به بخش شافت داخلی و شافت خارجی تقسیم بندی می شود. در قسمت مربوط به شافت داخلی یک مجموعه از مگنت های دارای خاصیت آهن ربایی می باشند که بر روی شافت قرار دارند. بر روی شافت خارجی نیز یک مجموعه مگنت قرار دارد که با شار مغناطیسی این مگنت ها ، مگنت های داخلی و پروانه به حرکت در می آیند.

 

پمپ مگنتی به هیچ عنوان توانایی کارکرد خشک و مقاومت در برابر کاویتاسیون را ندارد.

 


مزایای استفاده از پمپ مگنتی 

 • عدم نشت سیال به محیط
 • هدر نرفتن سیالات با ارزش موجود در پمپ
 • سر و صدای کم
 • ساختار ساده و نگهداری آسان
 • توانایی پمپاژ سیالات ویژه

کاربرد پمپ مگنتی Calmo

پمپ های مگنتی روز به روز توسعه یافته اند و امروزه می توانند انواع سیالات تا دمای 450 درجه سانتیگراد و فشار های 200 بار را پمپاژ کنند. از این رو کاربرد های بسیار زیادی دارند که در ادامه به ذکر چند نمونه از آن ها می پردازیم :

 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال حلال ها
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال مواد نفتی
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال کاستیک ها
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال سیالات بد بو
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال مواد شیمیایی
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال آروماتیک ها
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال اسید ها و بازها 
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال سیالات گران قیمت
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال آب صابون
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال آب نمک
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال مواد سمی
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال سیالات شیمیایی مرگ بار
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال مواد اشتعال زا
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت انتقال رنگ
 • پمپ ضد اسید Calmo جهت تصفیه آب

تعمیر پمپ مگنتی Calmo

گیربکس حلزونی موتوواریوپمپ مگنتی Calmo اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ مگنتی Calmo ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ مگنتی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ مگنتی Calmo پمپ پلیمری ضد اسید کالمو پمپ مگنتی فروش پمپ مگنتی کالمو خرید انواع پمپ مگنتی ضد اسید پمپ سانتریفیوژ مگنتی لیست قیمت پمپ مگنتی کالمو
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی