بستن قسمت الکتروموتورها خروج از بخش پرسش از کارشناسان فروش

پرسش از کارشناسان فروش


برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان وب سایت آتور صنعت لطفا تمامی گزینه های مورد نظر را پر نمایید.سوال شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کار شناسان فروش آتور صنعت جواب داده خواهد شد.

شماره تلفن تماس : 031-32351494-6 8 خط

در دسته بندی : سایر تجهیزات پمپ وکیوم

پمپ وکیوم کیان پارس | پمپ وکیوم چیست | آتور صنعت


نیاز به مشاوره دارید ؟

جهت هرگونه سوال می توانید از طریق فرم ارتباط یا یکی از فرم های تماس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

پمپ وکیوم کیان پارس | وکیوم آبی کیان پارس

گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. کیان پارس با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده ، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی ، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید.

وکیوم کیان پارس

انواع پمپ های وکیوم کیان پارس عبارتند از :

 • پمپ وکیوم آبی کیان پارس 

 • پمپ وکیوم آبی استیل کیان پارس

 • پمپ وکیوم آبی ضد جرقه کیان پارس

انواع پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ وکیوم آبی کیان پارس

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم کیان پارس با مکانیزم آب در گردش جهت ایجاد خلاء در حجم های مختلف از 25 تا 500 متر مکعب بر ساعت تولید می شود. در این سری از پمپ وکیوم کیان پارس حداکثر فشار مکش مطلق تا 30 میلی لیتر جیوه است. پمپ وکیوم کیان پارس نیازی به روغن کاری ندارد و راه اندازی ساده ای دارد. همچنین تولید به صورت سفارشی نیز امکان پذیر است. از ویژگی های پمپ وکیوم کیان پارس می توان به فشار دبی بسیار بالا ، اصطحلاک کم ، کارکرد کم صدا ، صرفه جویی مصرف انرژی در عین کارکرد بهینه و دوام بالا اشاره کرد. همچنین از پمپ وکیوم کیان پارس می توان در انتقال مواد ، فرمینگ قطعات ، صنایع چوب ، چاپ و ... استفاده نمود.

مشخصات انواع پمپ وکیوم کیان پارس را در زیر ملاحظه می کنید :

1. پمپ وکیوم کیان پارس مدل KPV 25 : این سری تا 30 میلیمتر جیوه فشار مکش مطلق ، حداکثر فشار نسبی 800 میلی بار و قطر ورود و خروج 1 اینچ دارد. حداکثر ظرفیت مکش آن 25 متر مکعب بر ساعت است. همچنین این مدل از پمپ وکیوم کیان پارس دارای الکتروموتور 1.1 کیلووات 2850 دور می باشد.


2. پمپ وکیوم کیان پارس مدل KPV 50 : این سری تا 30 میلیمتر جیوه فشار مکش مطلق ، حداکثر فشار نسبی 800 میلی بار و قطر ورود و خروج 1 اینچ دارد. حداکثر ظرفیت مکش آن 50 متر مکعب بر ساعت است. همچنین این مدل از پمپ وکیوم کیان پارس دارای الکتروموتور 1.5 کیلووات 2850 دور می باشد.


3. پمپ وکیوم کیان پارس مدل KPV 80 : این سری تا 30 میلیمتر جیوه فشار مکش مطلق ، حداکثر فشار نسبی 800 میلی بار و قطر ورود و خروج 1 اینچ دارد. حداکثر ظرفیت مکش آن 80 متر مکعب بر ساعت است. همچنین این مدل از پمپ وکیوم کیان پارس دارای الکتروموتور 2.2 کیلووات 2850 دور می باشد.


4. پمپ وکیوم کیان پارس مدل KPV 120 : این سری تا 30 میلیمتر جیوه فشار مکش مطلق ، حداکثر فشار نسبی 800 میلی بار و قطر ورود و خروج 1و1/4 اینچ دارد. حداکثر ظرفیت مکش آن 120 متر مکعب بر ساعت است. همچنین این مدل از پمپ وکیوم کیان پارس دارای الکتروموتور 4 کیلووات 1400 دور می باشد.


5. پمپ وکیوم کیان پارس مدل KPV 200 : این سری تا 30 میلیمتر جیوه فشار مکش مطلق ، حداکثر فشار نسبی 800 میلی بار و قطر ورود و خروج 2 اینچ دارد. حداکثر ظرفیت مکش آن 200 متر مکعب بر ساعت است. همچنین این مدل از پمپ وکیوم کیان پارس دارای الکتروموتور 7.5 کیلووات 1400 دور می باشد.


6. پمپ وکیوم کیان پارس مدل KPV500 : این سری تا 30 میلیمتر جیوه فشار مکش مطلق ، حداکثر فشار نسبی 800 میلی بار و قطر ورود و خروج 2 ، 2و1/2 اینچ دارد. حداکثر ظرفیت مکش آن 500 متر مکعب بر ساعت است. همچنین این مدل از پمپ وکیوم کیان پارس دارای الکتروموتور 18.5 کیلووات 1400 دور می باشد.

سایر اطلاعات پمپ وکیوم کیان پارس ، کاتالوگ پمپ وکیوم کیان پارس و لیست قیمت محصولات کیان پارس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.آتور صنعت عرضه کننده پمپ وکیوم کیان پارس

محدوده دبی : 25 تا 500 متر مکعب بر ساعت

حداکثر فشار نسبی : 800 میلی بار

قطر خروجی : از 1 تا 2 و 1/2 اینچ

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ وکیوم کیان پارس مراجعه نمایید.

لیست قیمت پمپ وکیوم کیان پارس

بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت پمپ وکیوم کیان پارس در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ وکیوم کیان پارس با ما تماس بگیرید.


شرایط بهینه برای پمپ های فوق ، دمای گاز یا هوای ورودی 20 درجه سانتی گراد ، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 20 درجه سانتی گراد یا کمتر می باشد و با تغییر هر یک از شرایط مذکور ، مشخصات نیز تغییر خواهد کرد. از آن جا که در  انتخاب پمپ وکیوم مناسب عوامل متعددی از جمله شرایط کاری ، فشار خلاء ، حجم ، دما ، میزان رطوبت و ... موثر است ، جهت انتخاب پمپ وکیوم مناسب با ما در تماس باشید.


در این زمینه بیشتر بدانید :

کیان پارس را بهتر بشناسیم

پمپ وکیوم بوش

پمپ وکیوم JB

پمپ وکیوم Woosung

پمپ وکیوم Edward


پمپ وکیوم چیست

امـروزه سیستم هـای وکیـوم در صنـایع مختلف کـاربرد زیـادی پیدا کـرده اند. صنـایع مـواد غذایی ، ضدعفونی محصولات کشـاورزی ، تولید مواد شیمیـایی ، تعمیر سیستم هـای سرد کننده ، تعویض روغن اتومبیل ، بـازرسی جوش ، سـاخت کامپوزیت ، تولید بدنه های فلزی ، مصارف آزمایشگاهی و ... با وکیوم سر و کار دارند. به فشارهای پایین تر از فشار اتمسفر هوا حالت خلاء گفته می شود. این کار را پمپ های وکیوم انجام می دهند. حوزه عملکرد سیستم های وکیوم مابین فشار اتمسفر و صفر مطلق است. خلاء بسته به فشار گاز به چهار دسته تقسیم می شود : خلاء کم : از فشار اتمسفر تا 1 میلی بار ، خلاء متوسط : از 1 تا 10 میلی بار ، خلاء زیاد : از 10 تا 100 میلی بار ، خلاء خیلی زیاد : از 100 تا 1000 میلی بار با توجه به دسته بندی فوق جهت خلاء های مختلف از پمپ های رینگ آبی ، روغنی و خشک استفاده می شود.


انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم چیستپمپ وکیوم آبی به دلیل کاربرد های بسیار زیادی که در صنایع گوناگون دارد ، محبوب ترین نوع از انواع پمپ های وکیوم شناخته می شود. مکانیزم عملکرد پمپ وکیوم آبی به این صورت است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می گردد. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب ، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یک طرف افزایش می یابد و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته و عمل تراکم انجام می پذیرد. عمل خنک کردن در این مدل از پمپ وکیوم بوسیله آب انجام می گیرد که سبب می شود تا فشار 33 میلیمتر جیوه مکش داشته باشد.

شرایط بهینه برای پمپ وکیوم دمای گاز یا هوای ورودی 20°C ، فشار محیط 760mmhg و دمـای آب ورودی به پمپ 15°C یا کمتر می باشد.

پمپ وکیوم روغنی

طبق تعریفی که از پمپ های وکیوم داشتیم این پمپ ها وظیفه ایجاد خلاء را بر عهده دارند. یکی دیگر از انواع پمپ های خلاء یا پمپ وکیوم ، پمپ وکیوم روغنی می باشد که از روغن به عنوان سیال خنک کار در گردش استفاده می کند. ساختار و عملکرد این پمپ به گونه ای است که به صورت چرخشی ، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری ، در پمپ ایجاد وکیوم و خلاء میکند. پمپ وکیوم روغنی با پمپ وکیوم آبی تفاوت هایی دارد که از آن ها می توان به میزان خلاء ، میزان مصرف انرژی و ... اشاره کرد. به طور کلی از پمپ وکیوم روغنی بیشتر جهت صنایع متوسط و برای فرایند هایی که نیاز به حجم خلاء زیادی ندارند مانند طلاسازی ها ، چیلر های جذبی یا کمپرسی ، صنایع پزشکی ، صنایع لاستیک سازی و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ وکیوم روغنی می توان به صدای کم ، مصرف انرژی پایین ، اشغال حجم فضای کم و ... اشاره کرد.

پمپ وکیوم خشک

این نوع از پمپ های وکیوم دارای تیغه های کربنی هستند که بدون روغن کار می کنند و عمر بالایی دارند. پمپ وکیوم خشک حداکثر تا 500 متر مکعب ساخته می شود و حداکثر خلاء این پمپ 80 میلی بار می باشد. پمپ وکیوم خشک در صورت کار مداوم نیاز به تعویض تیغه ها بعد از یکسال دارد. در این نوع پمپ هوای ورودی نقش خنک کننده را نیز بر عهده دارد. از پمپ وکیوم خشک بیشتر در صنایع چاپ ، بسته بندی ، چوب و ... استفاده می شود.

میزان قدرت خلاء نهایی این نوع پمپ نسبت به پمپ وکیوم روغنی کمتر است.


کاربرد پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ وکیوم کیان پارس بسته به نوع آن کاربرد های بسیاری دارد که در ذیل تعدادی از آن ها ذکر شده است :

 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع بسته بندی
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع غذایی
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع چوب
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع نفت و گاز
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع قند و شکر
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع فولاد
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع کشاورزی
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع کاغذ سازی
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت صنایع فیلتر سازی
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت تخلیه هوای داخل لاستیک در صنایع لاستیک سازی
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت جا به جایی قطعات
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت بازرسی جوش
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت فرمینگ قطعات فلزی
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت شیر دوشی
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت انتقال مواد
 • پمپ وکیوم کیان پارس جهت  تخلیه مبرد سیستم های سرمایش 

تعمیر پمپ وکیوم کیان پارس

تعمیر پمپ سیرکولاتور | تعمیر پمپ آب گرمپمپ وکیوم کیان پارس اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ وکیوم کیان پارس ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ وکیوم کیان پارس را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند. با ما در تماس باشید.


کلمات کلیدی :

پمپ وکیوم آبی وکیوم روغنی وکیوم چیست وکیوم پارس مکانیزم عملکرد وکیوم پمپ وکیوم پمپ وکیوم کیان پارس
درهرکجای ایران در کنار شما هستیم

آتور صنعت

تولید کننده و عرضه کننده انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس و سایر تجهیزات و قطعات مکانیکی و صنعتی